Body form professional

ošetření pomerančové kůže ( celulitidy), modelace,formování a zpevnění těla:


Body form peeling
tělový peeling s řasou Palmaria palmata

Tělový peeling je emulze s mikrokuličkami Lupolenu, které odstraňují odumřelé buňky a tím usnadňují vstřebávání aktivních látek do pokožky. Mořská řasa výrazně podporuje mikrocirkulaci. Peeling používáme 1x týdně.

Balení tuba  250ml 150,- Kč


Tělový sprchový peeling
s extrakty z mořských řas. Přípravek, který svým složením pokožku celého těla nejen myje, ale obsahem, drobných mikrokuliček dokáže i odstranit odumřelé buňky z jejího povrchu. K výrazné hydrataci a regeneraci napomáhají obsažené extrakty z mořských řas bohaté na proteiny a minerální látky. Ošetření pokožky peelingem je vhodné 2x 3x týdně.

Balení tuba  200ml 89,- Kč


Břečťanový gel
přípravek obsahuje extrakt z břečťanu, který napomáhá odstraňovat příznaky celulitidy, tzv. pomerančové kůže. Pokožku dokonale hydratuje, zpevňuje a zvyšuje její pružnost. Břečťanový gel se aplikuje každý den, hlavně ráno, především na nohy a stehna, směrem od kotníků k tříslů. Aplikace na břicho a hýždě je také směrována k tříslům.

Balení tuba 200ml 109,- Kč


Silueta
zeštíhlující  emulze , která obsahuje extrakty z mořských řas, guarany, listnatce kopinatého a citronové kůry. Komplex přírodních aktivních látek výrazně podporuje odbourávání tuků nahromaděných v pokožce a uvolňování toxických látek z těla. Přispívá ke zpevnění a zeštíhlení problematických partií. Přípravek se aplikuje pravidelně ráno a před pohybovou aktivitou, především na pokožku nohou, stehen a břišních partií.

Balení tuba 200ml 189,- Kč


Lipored
emulze k redukci podkožního tuku, která je dobře vstřebatelná, podporující redukci tuku z podkožních tukových buněk  formou lipolýzy. Zabraňuje zpětnému ukládání tkukových složek do tukových buněk. Lipored je nutné aplikovat denně – nejlépe ráno a večer, minimálně jeden měsíc.

Balení tuba 200ml 170,- Kč


Zpevňující emulze
lehká snadno vstřebatelná emulze obsahující rostlinné  proteiny a extrakt z asijské rostliny Centelia Asiatka. Aktivní látky výrazně zlepšují regeneraci kolagenových a elastinových vláken, a tím zvyšují pružnost pokožky. Emulze zpevňuje pokožku a zabraňuje jejímu předčasnému ochabování a stárnutí. Používá se k pravidelnému večernímu ošetření celého těla, především dekoltu a ochablých partií nohou.

Balení tuba 200ml 147,- Kč

NAHORU|Relax studio YF | všechna práva vyhrazena | www.studioyf.cz|

| V roce 2010 vytvořil Martin Trtílek | Další partneři