Bylinné čaje Ryor

Lymfodren
čaj, jehož  účinky se projeví nejen na zdraví, kvalitě pleti a vnitřním stavu organismu, ale také na zlepšení funkce lymfatického systému. Působení čaje Lymfodren je zaměřené na dokonalé pročištění lymfatického systému, hlavně zlepšení funkce sleziny, která je řídícím orgánem tělesného imunitního systému. Kromě bylin určených při čištění a detoxikaci organizmu je v čaji i květ ibišku a citronela, které působí i jako chuťové korigens a dodávají čaji vynikající lahodnou chuť.

Balení sáček 50 g nebo krabička 20 ks. Dávkování dle návodu 99,- / 89,- Kč


Modelin
čaj, ovlivňující  pevnost a pružnost pokožky, kvalitu vlasů a nehtů. Bylinný  čaj obsahující kyselinu křemičitou v rostlinné formě získané z květů lípy, hluchavky, konopice, pýru a přesličky napomáhá v boji s pomerančovou kůží (celulitidou). Celkově je prospěšný pro zlepšení stavu pojivové tkáně, tedy elastinu a kolagenu.Byliny v čaji byly pečlivě vybrány a sladěny, aby byl přípravek nejen účinný, ale i chuťově vyvážený a příjemný.

Balení sáček 50 g nebo krabička 20 ks. Dávkování dle návodu 99,- / 89,- Kč


Stop apetit
doplněk stravy při snižování nadváhy

Bylinný čaj Stop apetit působí podpůrně při kontrole váhy a snižování nadváhy, pomáhá zvládat chuť k jídlu a to zejména ve večerních hodinách.  Pomůže utišit vaše chutě ve chvílích, kdy nemáte hlad a jste nasyceni. S čajem Stop apetit dostanete pod kontrolu nutkavou a nekontrolovatelnou konzumaci čehokoliv, zejména po 17. – 18. hodině. Čaj velice chuťově lahodný a účinný.

Balení krabička 20 ks 89,- Kč

115,- Kč

NAHORU|Relax studio YF | všechna práva vyhrazena | www.studioyf.cz|

| V roce 2010 vytvořil Martin Trtílek | Další partneři