Masáže

Masáž  patří k nejstarším regeneračním procedurám, jejíž kořeny sahají až do období starého Egypta. Stačí pár zvolených hmatů a dostaví se zlepšení krevního oběhu, odstranění únavy nebo zpomalení známek stárnutí. Masáže slouží nejenom k relaxaci, regeneraci, ale i cílenému odstranění tukových polštářků a modelaci postavy. To vše si můžete dopřát v klidném a harmonickém prostředí relaxačního studia.

 

Aromaterapeutická masáž

Protože holistická znamená masáž, kterou provádí fyzioterapeut se znalostí celostní masáže, ve které snoubí moudrost Východu a Západu…

Jedná se o jemnou a velmi relaxační masáž, při které se využívá účinků vonných silic. Začátku masáže předchází krátký rozhovor a diagnostika. Poté vyberu několik vhodných silic přímo pro Vaši potřebu. Použití éterických olejů je stejně staré jako lidé a jejich bolesti. Znaly je všechny dávné civilizace. Vůně rostlinných silic příznivě působí na náš nervový systém a emoce, podporuje imunitní systém a spouští ozdravný proces celého organismu. Vonné silice působí komplexn ě a hluboce. Při masáži využívám jemných hmatů z rekondičních masáží a do terapie zahrnuji i ošetření důležitých akupunkturních bodů, zón a lávové kameny.

 

Kdy není vhodná Aroma masáž?

Akutní infekční onemocnění

 

 

Na co musíte terapeuta upozornit, než jdete na aroma-masáž?

 

Indická antistresová masáž hlavy:

Jedná se o masáž k odstranění a prevenci bolestí hlavy. Při masáži dochází k masivnímu uvolnění šíjového a mimického svalstva s působením na akupresurní body obličejové i vlasové části hlavy při využití specifického účinku silice. Stres se nejvíce promítá do oblasti šíje, dochází k ztuhnutí svalstva a stlačení krevního řečiště, které zapříčiňuje známé bolesti hlavy. Antimigrenózní masáž pomáhá svým uvolňujícím a protistresovým působením tyto problémy účinně odstraňovat.

 

 

Medová masáž :

Dopřejte si staré a osvědčené postupy lidového léčitelství a vyzkoušejte na sobě léčivé účinky medové masáže. Medová masáž má kořeny na Ukrajině a rychle se stala oblíbenou masáží i v okolních zemích. Medová masáž využívá detoxikačních účinků medu, odplavuje z těla nahromaděné odpadní látky a aktivuje vnitřní orgány. Je vhodná při jarních očistných kúrách, chronických onemocněních při bolestech kloubů nebo revmatismu. Má hojivé účinky na zánětlivou a aknózní pleť, vyhlazuje celulitidu. Čistí pokožku a zanechává ji hladkou.

 

Dornova metoda:

je jemná manuální terapie, při které dochází k návratu obratlů a dalších kloubů do správné polohy. Děje se tak za aktivní účasti nejen terapeuta, ale také ošetřovaného. Ten provádí volný pohyb nohou či rukou podle instrukcí terapeuta, který zároveň působí přímo v místě vykloubení. Tlakem palce na obratle p&aa cute;teře se současně bezpečně uvolňují blokády v tkáních a toku energie. Následkem Dornovy terapie dochází k uvolnění nejen fyzických, ale i psychických blokád, které jsou nejčastější příčinou vzniku disharmonie v proudění energie, která se projeví v nedostatečném zásobení živinami, chybnými informacemi a váznoucí detoxikací v orgánech, tkáních a konečně v samotných buňkách. Dornova metoda je tedy terapií celostní, protože respektuje člověka ve všech úrovních, a proto se také ve všech úrovních projeví její účinek. Dornova metoda je na rozdíl od metod, používaných chiropraktiky metodou šetrnou. Nejde v ní o to zjednat nápravu za cenu způsobení šoku a často i mikrotraumat ve svalech, vazech či v kostech, jak se děje právě při trakcích (lidově škub – a je to). Takový postup vede opět k zablokování, poněvadž i sval raději přijme vlídné zacházení a domluvu „po dobrém“. Ostatní chápe jako výzvu k boji a bývá silným bojovníkem. Většinou vyhrává. Při Dornově terapii se sval zaměstná jeho nejpřirozenější činností – pohybem a nemá tak potřebu se bránit, protože respektujeme jeho přirozenost a důležitost. S nově vzniklou skutečností, totiž uvedením kloubu do původní (správné) polohy, nebojuje, ale přijímá ji. Dornova metoda vyznává zásadu práce maximálně na prahu bolesti. Mírná bolest způsobená tlakem palce rychle mizí.Bolest, se kterou člověk na ošetření přichází, je zpravidla silnější. I ta po úspěšném „zásahu“ mizí, protože už není nutná. Splnila svůj &ua cute;čel dát na vědomí, že něco není, jak má být a náprava byla sjednána.

Dornova metoda je naprosto bezpečná .

 

Breussova masáž:

Účinek Breussovy masáže tkví v tom, že se při ní uvolní meziobratlové ploténky, aniž by při tom napravovaný pociťoval nějakou bolest. V některých případech je dokonce možné i bezbolestné navrácení vychýlených meziobratlových plotének v hrudní či bederní oblasti. Dalším zdravotním benefitem je protažení celé páteře pomocí třezalkového oleje. Proč třezalkový olej ? Ten se prostřednictvím speciálních hmatů, jež je vní ;mán jako jemné hlazení, vstřebává pod kůži směrem k meziobratlovým ploténkám. Tak dochází k jejich uvolnění. Nervy z páteřní oblasti vycházejí do celého těla, účinek masáže tedy také celé tělo pocítí. Páteř je osou života. To věděli staří Číňané i ajurvédští léčitelé. Jakmile trpí páteř, trpí i celé tělo.

 

 

Ceny pro masáže Aromaterapeutická masáž, Indická antistresová masáž hlavy, Medová masáž, Baby masáž, Těhotenská aroma-masáž, Dornova metoda, Breussova masáž :

60 minut 600,- Kč
90 minut 900,- Kč
120 minut 1200,- Kč

 

 

kameny

Masáže jsou u nás poctivě provedené , nemasírujeme na čas, ale podle rozsahu masírovaných míst

 

 

 

 

Ruční masáže

Ruční masáž 30 minut 300,- Kč
Ruční masáž 60 minut 600,- Kč
Ruční masáž 120 minut 1200,- Kč

Ke každé masáži je možnost použít lávové kameny za příplatek 50-100 Kč dle délky masáže.

Aromaterapeutické masáže – příplatek 50 – 100 Kč dle ošetřovaných partií těla.

Přístrojové lymfomasáže

viz přehled služeb po levé straně od 290,- Kč v akci od 250,- Kč

V případě, že se nedostavíte na objednané ošetření, automaticky Vám předem zaplacená služba propadá

NAHORU


|Relax studio YF | všechna práva vyhrazena | www.studioyf.cz|

| V roce 2010 vytvořil Martin Trtílek | Další partneři