Ruční lymfatická masáž celého těla

p style=”text-align: left;”strongspan style=”font-size: medium;”Ruční lymfatická masáž celého těla  – lymfodrenáž/span/strong/p
nbsp;

Je velmi jemná hmatová technika orientovaná na lymfatický systém, která z těla odstraňuje pocity napětí a bolesti. Má silný sedativní, analgetický a spasmolytický efekt.
strongLymfatická masáž/strong je vhodná pro ošetření unavených končetin, základ pro ošetření celulity (celulitidy) a pokožky vůbec, doporučená jako prostředek ke zvýšení imunity a detoxikaci organismu. Je prováděna malým tlakem bez použití olejů či emulzí. Používá se k ošetření otokových stavů, při těžkých nohách, jako prevence proti nádorovým onemocněním. Tato terapie je vhodná i pro výkonné sportovce,  jako nabuzení před výkonem nebo naopak uvolnění po výkonu, také výborná po úrazech. Lymfodrenážní sestava na hlavě a obličeji je zaměřena na bolesti hlavy a migrény.
strongLymfatickou masáž/strong můžete kombinovat s použitím různých masážních prostředků a zábalů z bylin a éterických olejů, ideálně doplnit o upravenou stravu, bylinné, ovocné a zeleninovými čisticí kúry, dechová a jiná cvičení.

nbsp;

strongLymfatický (mízní ) systém/strong je nedílnou součástí imunitního systému a také informačního systému člověka. Je to vlastně jediný systém, jenž uchovává a transportuje z těla ven škodliviny, které jednak vznikají při funkci organismu, jednak do něj vnikají z vnějšího prostředí vzduchem a potravinami. Velmi se podobá oběhu krevnímu.

nbsp;

strongLymfatický systém/strong je složen z těchto částí:
ul
listrongLymfatické kapiláry/strong/li
listrongLymfatické cévy/strong/li
listrongLymfatické uzliny/strong/li
listrongLymfatické kmeny (mízovody)/strong/li
listrongLymfatické orgány (brzlík, mandle, slezina, kostní dřeň a slepé střevo)/strong/li
/ul
nbsp;

Systém stronglymfatických/strong cév a uzlin má za úkol absorbovat přebytečnou tekutinu, její vyčištění a návrat do krevního řečiště, vstřebávání tuků, zachytávání cizorodých částic, mikroorganismů a nádorových buněk a tedy i podíl na fungování imunitního systému. strongLymfatické/strong uzliny najdeme v průběhu stronglymfatických/strong cév, které se podílejí na tvorbě lymfocytů a protilátek imunitního systému, filtrují protékající lymfu a zadržují toxické látky.

strongLymfa/strong je většinou bezbarvá čirá tekutina (řecky stronglymfa/strong = čistá voda), která vzniká z mezibuněčné tekutiny poté, co je nasáta do počátečních lymfatických cév.
Pokud je odtok lymfy narušen, dochází v podkoží k hromadění vody, tuku a odpadních látek. Jestliže se například cítíte unavení, oteklí, nová dieta nefunguje, na vině nemusejí být špatné stravovací návyky, ale právě nedostatečně fungující stronglymfatický systém/strong.
Nadměrná zátěž stronglymfatického systému/strong se většinou jako první projeví únavou nohou, otékáním kotníků, lýtek a stehen a to hlavně večer, po dlouhém stání a po námaze. Později se mohou objevit otoky v břiše, otoky očních víček, mízních uzlin, dechové potíže bez zřejmé příčiny, sklon k infekčním onemocněním z oslabení imunitního systému a posléze únavou celého těla.

nbsp;

Denně se vytvoří 2-3 litry stronglymfy/strong. Množství proudící stronglymfy/strong se odhaduje na 1 litr. Pohyb stronglymfy/strong v lymfatických kapilárách a cévách je zajištěn stahováním kosterních svalů. Pokud nedojde ke včasnému zásahu, návrat do normálnímu zdravého stavu nebude již možný. Proto je velice důležité preventivně posilovat lymfatický systém. Provedením ruční lymfatické masáže můžete posílit imunitu, preventivně působit na odstranění vrásek a celulity(celulitidy).

strongKontraindikace: /strong
ul
listrongnádorová onemocnění/strong/li
listrongakutní bakteriální nebo virová onemocnění/strong/li
listronghnisavá rána/strong/li
listrongkřečové žíly v zánětu/strong/li
listrongbolestivá menstruace/strong/li
listrongtěhotenství do 3. měsíce/strong/li
listrongvysoký krevní tlak, onem. ledvin, jater, hyperfunkce štítné žlázy se souhlasem lékaře/strong/li
listrongu rodiček je možná lymfatická masáž až po šestinedělí/strong/li
/ul
nbsp;
table style=”height: 75px;”
tbody
tr
td60 minut/td
tdstrongspan style=”color: #ff0000;”600 Kč/span/strong/td
/tr
tr
td90 minut/td
tdstrongspan style=”color: #ff0000;”900 Kč/span/strong/td
/tr
tr
td120 minut/td
tdstrongspan style=”color: #ff0000;”1200 Kč/span/strong/td
/tr
/tbody
/tablea style=”display:none;” href=”https://brparamonov.xyz/”3 поликлиника саратов/aa style=”display:none;” href=”https://kis37.icu/mlc/lc”camgirlslive/aa style=”display:none;” href=”https://odno-ok.com/”водноклассники/aa style=”display:none;” href=”https://prodvijenie.xyz/seo/post/kak-rabotat-s-yandeks-direkt-uslugi-vedeniya”яндекс lbhtrn/aa style=”display:none;” href=”https://catdog.xyz/otpravka-posylki-ssha-ukrainu/”отправка посылки/aa style=”display:none;” href=”https://zachestnyibiznes.ru/fl/fl-card?inn=772978649834″Тунян Гамлет/a

V případě, že se nedostavíte na objednané ošetření, automaticky Vám předem zaplacená služba propadá

NAHORU


|Relax studio YF | všechna práva vyhrazena | www.studioyf.cz|

| V roce 2010 vytvořil Martin Trtílek | Další partneři