Zeštíhlující a modelační balíček 3v1 (kavitace, lymfomasáž, lymfodrenáž)

POUZE ZA 899,- Kč

 

Akce probíhá od: 1.8.2011 do 31.10.2011

 

Zeštíhlení zadečku, stehen, boků i břicha. Při jedné návštěvě se vždy zaměřujeme pouze na jednu zvolenou problematickou partii těla. Ošetření je vhodné pro ženy i muže, je bezbolestné a provádí ho speciálně vyškolená pracovnice.

 

Při první návštěvě  klientku změříme a zvážíme. Naměřené hodnoty zaneseme do karty (měření i vážení provádíme při platbě 5ti kúr předem).

 

 

Zeštíhlující kúra se skládá z:


 

24 hod. před kavitací a po kavitaci vypijeme apespoň 3 l neperlivé vody. Vyloučíme konzumaci alkoholu a kofeinu. Před kavitací nejíme těžká nadýmavá jídla a jídla s vysokým podílem vlákniny. Doporučujeme omezit soli. Hodinu před ultrazvukem se nesmí nic jíst. Ultrazvuk není vhodný provádět těsně před a během menstruace,

 

 

Při návštěvě našeho studia se budete cítit jako v bavlnce. Zažijete 2 hodiny nerušené relaxace. Tělo se uvolní, zrychlí se metabolismus,  začíná proces odvodnění, detoxikace a redukce tukových polštářů.
Doporučujeme 4-12 ošetření. Za tuto dobu ztratíte až 2 konfekční velikosti – tj. 4-12 cm. Doba mezi jednotlivými ošetřeními je 5 – 10 dní, za tuto dobu se tukové buňky mají čas z těla uvolnit, lidově řečeno „odplavit ven„. Proto je třeba dodržovat pitný režim – minimálně 3 litry neperlivé vody denně. Mezi jednotlivými kúrami nabízíme našim klientkám 45-ti minutovou lymfodrenáž, která je k neinvazivní liposukci (kavitaci) jen za  100 Kč. Normální cena lymfodrenáže je 290 Kč.

 

Více o ošetření pomocí kavitace si můžete přečíst na stránce o neinvazivní liposukci a vše o lymfomasážní proceduře v sekci Přístrojové lymfomasáže.

 

Cena balíčku:

Před slevou: 2900,- Kč
Cena 1 ošetření po slevě: 899

Ušetříte 2001 Kč – tj. 69%

 

Kontraindikace kavitace:

Rakovina, Epilepsie, Cukrovka, prodělané onemocnění ledvin a jater, mononukleoza, vysoký cholesterol, kožní onemocnění, srdeční onemocnění, kardiostimulátor, hypertenze, kovové implantáty v těle, cévní poruchy, těhotenství, menstruace, osoby užívající léky proti srážení krve, záněty či infekční onemocnění v místě aplikace.

 

Kontraindikace lymfodrenáže a lymfomasáže:

Akutní virové či bakteriální onemocnění, horečnaté onemocnění, onkologická ošetření, akutní žilní onemocnění, nedostatečná činnost srdeční, srdeční edémy, těhotenství 1. trimestr, otoky způsobené onemocněním srdce a ledvin

 

uložení do lymfodrenážního přístroje, tento přístroj je nepostradatelný při rozpoštění tuků. Napomůže rozpuštěné tuky uvolnit z těla ven.

V případě, že se nedostavíte na objednané ošetření, automaticky Vám předem zaplacená služba propadá

NAHORU


|Relax studio YF | všechna práva vyhrazena | www.studioyf.cz|

| V roce 2010 vytvořil Martin Trtílek | Další partneři